KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13899450

nr 1389 9450

Tom Krestesen

(f. 1927), Danmark

Blandteknik, Komposition. Signerad, daterad -84. Motivet: ca 100x70 cm, yttermått inklusive ram: 105x75 cm

Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.

Utrop:

2.600 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 5 april 2021
kl 20:41:17

5/4 20:36:16 1      Vinnande bud

Tom Krestesen

Läs mer om Tom Krestesen